FIN+RUS+EST+LV MVA
GREAT MASTER LADY IN BLACK
*BIANCA*
s. 11.06.2003
TIIKERIJUOVAINEN A / A
i: FIN+RUS+EST+LV+BLR MVA SAMLET SIR LANCELOT
e: FIN+RUS MVA GOLDGIRLS LADY LAERTES
Päiväys | Kohde | Tulos |
---|---|---|
4.3.2009 |
lonkkanivel |
A/A |
Tyyppi | Laatuarvostelu | Sijoitus | PU/PN | Muut merkinnät | Paikka ja aika | Tuomari |
---|---|---|---|---|---|---|
Kansainvälinen näyttely | VAL-EH | Turku 27.1.2007 | SCHEEL KRESTEN | |||
Erikoisnäyttely | VAL-ERI | Hämeenlinna 10.6.2006 | WÖLZER MARGRIT | |||
Kansainvälinen näyttely | VAL-EH | VAK3 | Turku 21.1.2006 | EINARSVE BJÖRN | ||
Kansainvälinen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN2 | Eckerö 24.9.2005 | LÖVENKJAER SVEND ERIK | |
Kansainvälinen näyttely | VAL-EH | VAK3 | Kotka 10.9.2005 | WALSH JOHN | ||
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Porvoo 10.9.2005 | KÄRDI MARET |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-EH | Helsinki 3.9.2005 | HALL STEPHEN | |||
Ryhmänäyttely | VAL-EH | VAK1 | TURENKI 3.9.2005 | LOUHI KIRSTI | ||
Kansainvälinen näyttely | VAL-ERI | Hämeenlinna 20.8.2005 | FAGERSTRÖM RUNE | |||
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK2 | PN3 | Aura 13.8.2005 | KIPINÄ MARKKU | |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK2 | PN4 | Valkeakoski 13.8.2005 | BRÅTHEN ULF | |
Ryhmänäyttely | VAL-ERI | VAK1 | PN1 | ROP | Helsinki 7.8.2005 | CRONCHEY KEITH |
Ryhmänäyttely | VAL-ERI | VAK2 | PN2 | Kristiinankaupunki 6.8.2005 | LATVALA REIJO | |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK2 | PN4 | Kuopio 23.7.2005 | MULDOON COLETTE | |
Kaikkien rotujen näyttely | VAL-ERI | VAK3 | PN3 | Vantaa 23.7.2005 | HOLM GUNNEL | |
Kaikkien rotujen näyttely | AVO-ERI | AVK1 | PN3 | SERT | Ypäjä 16.7.2005 | NILSSON KURT |
Kaikkien rotujen näyttely | AVO-ERI | AVK3 | PN3 | Karjaa 10.7.2005 | LAAKSO JARI | |
Kaikkien rotujen näyttely | AVO-ERI | AVK4 | Ristiina 9.7.2005 | JAKOBSEN AASE | ||
Kaikkien rotujen näyttely | AVO-ERI | AVK3 | Hyvinkää 3.7.2005 | GERMUNDSSON OVE | ||
Kaikkien rotujen näyttely | AVO-ERI | AVK1 | PN3 | Tuusula 2.7.2005 | MICARA WATTEN PAOLA | |
Kaikkien rotujen näyttely | AVO-EH | AVK3 | Saarijärvi 18.6.2005 | TAST HARRY | ||
Kaikkien rotujen näyttely | AVO-EH | AVK3 | Kotka 18.6.2005 | HUBENTHAL RODI | ||
Ryhmänäyttely | AVO-ERI | AVK2 | Suonenjoki 12.6.2005 | LAAKSO JARI | ||
Kaikkien rotujen näyttely | NUO-EH | NUK3 | TERVAKOSKI 4.6.2005 | BOGREN BENGT-ÅKE | ||
Ryhmänäyttely | NUO-ERI | NUK2 | Jyväskylä 15.5.2005 | LAWLESS JEAN | ||
Ryhmänäyttely | NUO-ERI | NUK1 | PN1 | VSP, SERT | Raisio 14.5.2005 | LATVALA REIJO |
Kansainvälinen näyttely | NUO-EH | NUK4 | Jyväskylä 20.11.2004 | JOLLEY PETER | ||
Kaikkien rotujen näyttely | NUO-EH | NUK2 | Seinäjoki 24.10.2004 | LEVENTE MIKLOS | ||
Kansainvälinen näyttely | NUO-ERI | NUK3 | Seinäjoki 23.10.2004 | ALESSANDRA GIUSEPPE | ||
Ryhmänäyttely | NUO-EH | NUK1 | Helsinki 19.9.2004 | LEIVISKÄ JOUKO | ||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-ERI | JUK2 | Porvoo 11.9.2004 | URPELAINEN TEIJA | ||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-EH | Helsinki 4.9.2004 | KAZMIERSKI ANDRZEJ | |||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-EH | JUK1 | Heinola 29.8.2004 | HEIKKINEN-LEHKONEN PAULA | ||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-H | Kouvola 28.8.2004 | SALOHALLA HILKKA | |||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-EH | JUK2 | TERVAKOSKI 21.8.2004 | STÅLHANDSKE LENA | ||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-ERI | JUK3 | Raisio 14.8.2004 | WOGAN ELISABETH | ||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-ERI | JUK1 | PN2 | VASERT | Joensuu 14.8.2004 | MATTILA PAAVO |
Ryhmänäyttely | JUN-EH | JUK3 | Nokia 8.8.2004 | SUNDE MARIT | ||
Kansainvälinen näyttely | JUN-ERI | JUK1 | SERT | Pori 31.7.2004 | CHALMERS LESLEY | |
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-EH | JUK2 | Helsinki 24.7.2004 | ONSTENK-SCHENK ILONA | ||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-H | Orivesi 17.7.2004 | HARRIS NOREEN | |||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-EH | JUK3 | Mäntsälä 11.7.2004 | DOYLE INGRID | ||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-ERI | JUK2 | Mikkeli 10.7.2004 | URPELAINEN TEIJA | ||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-ERI | JUK3 | Karjaa 4.7.2004 | OATES SEAMUS | ||
Kansainvälinen näyttely | JUN-H | Kotka 19.6.2004 | ROSSIER CHRISTINE | |||
Ryhmänäyttely | JUN-ERI | JUK1 | PN1 | ROP, SERT | Heinävesi 13.6.2004 | MATTILA PAAVO |
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-EH | JUK2 | Jämsä 12.6.2004 | FAGERSTRÖM RUNE | ||
Ryhmänäyttely | JUN-EH | JUK1 | Lammi 5.6.2004 | FINNE LENI | ||
Ryhmänäyttely | JUN-ERI | JUK1 | PN2 | VASERT | Iitti 29.5.2004 | URPELAINEN TEIJA |
Ryhmänäyttely | JUN-HYL | Oulainen 22.5.2004 | HOLM MARIANNE | |||
Ryhmänäyttely | JUN-EH | JUK1 | Orimattila 20.5.2004 | BISTER SOILE | ||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-EH | JUK3 | Mynämäki 15.5.2004 | SALOHALLA HILKKA | ||
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-ERI | JUK1 | PN3 | VASERT | Hamina 15.5.2004 | MATTILA PAAVO |
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-EH | JUK2 | Oulu 8.5.2004 | LONG DOYLE ANN | ||
Ryhmänäyttely | JUN-EH | JUK2 | Polvijärvi 25.4.2004 | HANNISTE LILIAN | ||
Kansainvälinen näyttely | JUN-ERI | JUK1 | VASERT | Lahti 24.4.2004 | JUSLIN JOHAN J. | |
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-ERI | JUK1 | PN2 | SERT | Vaasa 17.4.2004 | SCHEEL KRESTEN |
Kaikkien rotujen näyttely | JUN-H | Lappeenranta 10.4.2004 | HORTON JUDY | |||
Ryhmänäyttely | JUN-EH | JUK2 | Kankaanpää 27.3.2004 |
HAAPANIEMI ELINA
|
Sukusiitosprosentti: 0,94% (Laskettu 7:n sukupolven mukaan)
Toisen vanhemman rekisterinumero:
s. 11.6.2003 | |||||||
Rek.numero | Nimi | Väri | Lonkat | Lonkkaindeksi | AGI | Näytt. | Pent. |
---|---|---|---|---|---|---|---|
FIN36056/03 | uros | GREAT MASTER LEX LUTHOR | tiikerijuovainen | ||||
FIN36058/03 | uros | GREAT MASTER LORD GRAYSTOKE | tiikerijuovainen | A/A | 114 (69%) | EH | 3 |
FIN36059/03 | uros | GREAT MASTER LUCKY LUKE | tiikerijuovainen | ||||
FIN36057/03 | uros | GREAT MASTER LUKE SKYWALKER | tiikerijuovainen | ||||
FIN36061/03 | narttu | GREAT MASTER LILJA FOREVER | tiikerijuovainen | B/A | 111 (64%) | EH |